A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Jordánsko - Diskuze

Původní dotaz

Jordánský dinár

22.01.2018 14:08:38 | vilda
vilda
Ahoj, chystáme se do Jordánska a pro jistotu bych měl rád sebou nějaké jejich dináry - po překročení hranice z Eilatu do Aqaby na taxík, něco pro jistotu, abychom se alespoň dostali do ubytování. Četl jsem sice, že přímo na přechodu je směnárna, ale co kdyby...
Nepodařilo se mi u nás zatím najít žádnou směnárnu, která by tuto měnu měla k dispozici, abych si mohl vyměnit před odjezdem. Nemá někdo zkušenost, jestli některá banka nebo směnárna nedokáže prodat jordánské dináry? Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
04.05.2018 08:42 88.100.48.***
Re: Jordánský dinár  

My jsme se vrátili z Izraele a Jordánska a zbylo nám 22 Jordánských dinárů - a všem našim kamarádům také min. 20 JOD. JOD je něco málo přes 30 Kč . My to zase chceme proměnit na Kč. Ale v pohodě v Izraeli i v Jordánsku můžete platit dolary. Pěkný den. Majka

Neregistrovaný uživatel
04.05.2018 08:42 88.100.48.***

My jsme se vrátili z Izraele a Jordánska a zbylo nám 22 Jordánských dinárů - a všem našim kamarádům také min. 20 JOD. JOD je něco málo přes 30 Kč . My to zase chceme proměnit na Kč. Ale v pohodě v Izraeli i v Jordánsku můžete platit dolary. Pěkný den. Majka

Jiří Kuchta 28.01.2018 11:31

Pokud se dobře pamatuju když jsem tam před lety byl, tak JOD není volně směnitelný a dost možná se ani nesmí vyvážet. Ale nic si z toho nedělej, EUR/USD použiješ všude.

• Anonym (2)
vilda 22.01.2018 14:08
Jordánský dinár  

Ahoj, chystáme se do Jordánska a pro jistotu bych měl rád sebou nějaké jejich dináry - po překročení hranice z Eilatu do Aqaby na taxík, něco pro jistotu, abychom se alespoň dostali do ubytování. Četl jsem sice, že přímo na přechodu je směnárna, ale co kdyby...
Nepodařilo se mi u nás zatím najít žádnou směnárnu, která by tuto měnu měla k dispozici, abych si mohl vyměnit před odjezdem. Nemá někdo zkušenost, jestli některá banka nebo směnárna nedokáže prodat jordánské dináry? Díky

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu