A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Jordánsko - Diskuze

Původní dotaz

Kolik dní na Jordánsko?

30.07.2008 17:20:28 | katekat
katekat
Co myslíte, kolik dní je potřeba? Je to moje oblíbená otázka ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
19.08.2013 18:52 90.179.78.***
Re: RE: Jordansko je raj pro individualni turisty  

Mezi skvosty patří skalní město Petra které vytesali do skály. U vstupu do Petry Jordánské je vidět nádherná stavba které se samotné říká poklad. Více informací je možný zjistit tady http://petra-jordanian.blogspot.cz/ Jordánsko je samo o sobě skvělý místo na exotickou dovolenou.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
miwt 07.07.2011 12:26
Re: Kolik dní na Jordánsko?  

Dejte si na Jordánsko tak 12 dnů, pokud to chcete mít v klidu.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
miwt 07.07.2011 12:25
Re: RE: Jordansko je raj pro individualni turisty  

Alžírsko a nebezpečná země? Prosím vás ... byla jsem tam v listopadu 2010 a je to ráj na zemi ... doslova!!!

• Anonym (1)
  • Anonym (4)
katekat 01.10.2008 10:03
RE: RE: Jordansko je raj pro individualni turisty  

S tim nebezpecim mas pravdu :( pritel mi rekl, ze jsem se asi zblaznila a at na to zapomenu... 8-)

• Anonym (5)
Amira 25.09.2008 19:42
RE: Jordansko je raj pro individualni turisty  

Do Alžírska jsme měli také plán jet (ještě dávno před Marokem), ale odradily nás jednak komplikace s vízama a pak i fakt, že Alžírsko patří k jedněm z nejnebezpečnějším místům na zemi :-(

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
katekat 24.09.2008 17:45

Ja jsem se rozhodla, ale pritel porad vaha, porad by chtel na motorce a kdesi cosi...Me se libil ten plan od Pavla na vedlejsi diskuzi, ty dva tydny by se daly, to je pohodicka...Jenze....objevila jsem Alzirsko :-P :-D No, tak asi tak....hehehe

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Amira 16.09.2008 14:41

katekat, tak co, už jsi se nějak rozhodla? ;-) Myslím, že ten 1-2 týdny by měly opravdu stačit.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
katekat 16.09.2008 12:53

:-D 8-O :-P

• Anonym (2)
  • Anonym (6)
Pavel W
11.09.2008 09:51 84.42.154.***

Amiro, vždyť Tebe nejvíc baví se právě hádat:-D Obyvatelé Jordánska jsou spíše beduínských tradic a tak vlastní oř, velbloud, auto, osel, najaté taxi nebo limusina, je jim bližší, nežli blebejské se vláčení a čekání na nejistý autobus. Proto jsem uvedl, že je Jordánsko "kultivované". Ani v SAR, SA nebo Kuwaitu místní nějak zvlášť hromadné dopravě neholdují.
Ale Jordánsko je největší láce, co se týká individuální turistiky, cen, infrastruktury, bezpečnosti, dostupnosti atrakcí a přitom i jazykových znalostí, hygieny a komfortu.
Nevím tedy, co řešíš?! Mají baťůžkáči jediní na světě právo individuálně cestovat?!

• Anonym (1)
Amira 10.09.2008 19:26

Pavle, no, hádat se s Tebou nebudu :-D K pravému baťůžkáři prostě patří cestování hormadnou dopravou, ne jen taxikem (a v tom má Jordánsko opravdu mínus), stravování se na ulici a přespávání po laciných hotelech :-) Krom toho...20 tis. za jeden týden na Blízkém Východě je hodně. Já zvládla 3 týdny za 17 tis. A to jsme si užívali, nakoupili... :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (6)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu