A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Jordánsko - Diskuze

Původní dotaz

nová pobytová destinace - Akaba

07.07.2011 12:29:52 | miwt
miwt
Zajímalo by mne, co si myslíte - má jordánská Akaba možnost stat se novou velkou destinaci jakou je Taba, Hurgada nebo Antalya? Proč ano a proč ne? Navštívili jste Akabu? Jak se vám tam líbilo?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jiří Kuchta 07.01.2014 00:47
Re: nová pobytová destinace - Akaba  

Téma staré a dosud neodpovězené. Že by ho všichni považovali za nesmyslné ?

V Aqabě jsem byl před 10 lety, tenkrát byly zájezdy do Jordánska za babku. Velice příjemné místo, milí lidé. Ke kvalitnímu moři se musí pár kilometrů za město.
Tam se zřejmě bude rozšiřovat výstavba turistických resortů. Já osobně jsem je nijak nepostrádal a právě naopak - ubytování v hotelu přímo v centru se mi velmi líbilo,

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
miwt 07.07.2011 12:29
nová pobytová destinace - Akaba  

Zajímalo by mne, co si myslíte - má jordánská Akaba možnost stat se novou velkou destinaci jakou je Taba, Hurgada nebo Antalya? Proč ano a proč ne? Navštívili jste Akabu? Jak se vám tam líbilo?

• Anonym (1)
  • Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu